jaka kuchnia elektryczna najlepsza

jaka kuchnia elektryczna najlepsza

Witamy w Salwadorze – kraj swojego życia!

Country of Your Life!

Salwador jest uważany za jeden z głównych krajów o przeważającej działalności i historii w Ameryce Środkowej, w fascynującym regionie obu Ameryk. Z San Salvador, stolicy kraju, do Ahuachapan i Santa Ana, Salwador jest miejscem przyjaznych ludzi i piękna, gdzie istnieje kilka cudów historycznych i przyrodniczych.

Możesz myśleć, że Salwador – nazywa się niekiedy „Szwajcarią Ameryki czy” kraju z uśmiechem. „- to jeden z największych krajów w Ameryce Łacińskiej, ale to nie jest prawda, to jest mniejszy niż New Hampshire . jednak w wielu aspektach, jest wyjątkowa w obu Amerykach. ES, na przykład, ma więcej rzek na milę kwadratową niż wiele krajów europejskich i amerykańskich stanów. Tutaj można również zobaczyć 200 rodzajów storczyków!

Mimo swojej wielkości, Salwador ma kilka rezerwatów przyrody. Centralny naród amerykański, na przykład, ma sześć parków narodowych do uprawiania ekoturystyki: The Impossible Park Narodowy, Park Narodowy Cerro Verde – tutaj znajdziesz 17 różnych rodzajów kolibry – park narodowy Deininger, The Nancuchimane państwowych Park, The Jocotal Park Narodowy Laguna del Bosque i El Nebuloso de Montecristo.

Oczywiście każde miejsce jest lepsze niż inne, a każdy z nich jest symbolem narodowym Salwadoru. Miejsca takie jak Campana San Andres piramid, The Panchimalco Village, La Costa del Sol, ruiny Tazumal, Cerro Verde National Park i jezioro Ilopango (największy w kraju jezioro słodkowodne) to tylko niektóre z nich. Poza tym, tutaj jest jednym z najnowszych odkryć archeologicznych na świecie – Joya Ceren, jednego z cudów Ameryk i najbardziej widocznej fizycznej dziedzictwem cywilizacji Majów w Salwadorze.

Ten kraj ma partii – od egzotycznych restauracji, luksusowych hoteli, znanych muzeów i kościołów do rzeźb i klubów.

Artykuł napisany przez:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *